BK/MDL-V-30-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/MDL-V-30-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BK/MDL-V-30-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FUSE GLASS 30A 32VAC 3AB 3AG
Arkusze danych: BK/MDL-V-30-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje BK/MDL-V-30-R
Part Number BK/MDL-V-30-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 30A 32VAC 3AB 3AG Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5580 pcs Arkusz danych BK/MDL-V-30-R.pdf
Napięcie znamionowe - AC 32V Rozmiar / Wymiar 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm)
Seria MDL Czas odpowiedzi Slow
Opakowania Bulk Package / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Inne nazwy BK-MDL-V-30-R temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t 15581 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ bezpiecznika Cartridge, Glass Odporność na zimno DC 0.0011 Ohms
Aktualna ocena 30A Kolor -
Zdolność @ Napięcie znamionowe 1kA Zatwierdzenia CE, CSA, UL
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
BK/MDL-V-4/10-R
BK/MDL-V-4/10-R
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE GLASS 400MA 250VAC 3AB 3AG
Na stanie: 28205 pcs
Pobieranie: BK/MDL-V-4/10-R.pdf
RFQ
BK/MDL-V-5-R
BK/MDL-V-5-R
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE GLASS 5A 250VAC 3AB 3AG