BK/MDL-1/32-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/MDL-1/32-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BK/MDL-1/32-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FUSE GLASS 32MA 250VAC 3AB 3AG
Arkusze danych: BK/MDL-1/32-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje BK/MDL-1/32-R
Part Number BK/MDL-1/32-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 32MA 250VAC 3AB 3AG Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4583 pcs Arkusz danych BK/MDL-1/32-R.pdf
Napięcie znamionowe - AC 250V Rozmiar / Wymiar 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Seria MDL Czas odpowiedzi Slow
Opakowania Bulk Package / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Inne nazwy BK-MDL-1-32-R temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Holder Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ bezpiecznika Cartridge, Glass
Aktualna ocena 32mA Kolor -