BK/GMC-V-200-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMC-V-200-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BK/GMC-V-200-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Arkusze danych: BK/GMC-V-200-R.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BK/GMC-V-200-R
Part Number BK/GMC-V-200-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 23568 pcs Arkusz danych BK/GMC-V-200-R.pdf
Napięcie znamionowe - AC 250V Rozmiar / Wymiar 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Seria GMC Czas odpowiedzi Medium
Opakowania Bulk Package / Case 5mm x 20mm (Axial)
Inne nazwy BK-GMC-V-200-R temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t 0.032 Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ bezpiecznika Cartridge, Glass
Odporność na zimno DC 1.395 Ohms Aktualna ocena 200mA
Kolor - Zdolność @ Napięcie znamionowe 35A