BK/GMA-3.15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMA-3.15-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BK/GMA-3.15-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FUSE GLASS 3.15A 125VAC 5X20MM
Arkusze danych: BK/GMA-3.15-R.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BK/GMA-3.15-R
Part Number BK/GMA-3.15-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 3.15A 125VAC 5X20MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 77186 pcs Arkusz danych BK/GMA-3.15-R.pdf
Napięcie znamionowe - AC 125V Rozmiar / Wymiar 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Seria GMA Czas odpowiedzi Fast
Opakowania Bulk Package / Case 5mm x 20mm
Inne nazwy 283-2842
BK-GMA-3-15-R
BK/GMA-3.15-R-ND
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Holder Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t 9.7 Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ bezpiecznika Cartridge, Glass
Odporność na zimno DC 0.036 Ohms Aktualna ocena 3.15A