BK/C519-1.5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/C519-1.5-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BK/C519-1.5-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FUSE GLASS 1.5A 250VAC 2AG
Arkusze danych: BK/C519-1.5-R.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BK/C519-1.5-R
Part Number BK/C519-1.5-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 1.5A 250VAC 2AG Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 135131 pcs Arkusz danych BK/C519-1.5-R.pdf
Napięcie znamionowe - AC 250V Rozmiar / Wymiar 0.205" Dia x 0.571" L (5.20mm x 14.50mm)
Seria C519 Czas odpowiedzi Slow
Opakowania Bulk Package / Case 2AG, 5mm x 15mm
Inne nazwy 283-3324
BK-C519-1-5-R
BK/C519-1.5-R-ND
BK/C5191.5R
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Holder Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t 31.989 Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ bezpiecznika Cartridge, Glass
Odporność na zimno DC 0.1 Ohms Aktualna ocena 1.5A
Kolor - Zdolność @ Napięcie znamionowe 100A