BK/C518-250-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/C518-250-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BK/C518-250-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FUSE GLASS 250MA 250VAC 2AG
Arkusze danych: BK/C518-250-R.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BK/C518-250-R
Part Number BK/C518-250-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 250MA 250VAC 2AG Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 126212 pcs Arkusz danych BK/C518-250-R.pdf
Napięcie znamionowe - AC 250V Rozmiar / Wymiar 0.217" Dia x 0.598" L (5.50mm x 15.20mm)
Seria C518 Czas odpowiedzi Fast
Opakowania Bulk Package / Case 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Inne nazwy 283-2649
BK-C518-250-R
BK/C518-250R
BK/C518250R
C518-250-R
C518-250R
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t 0.012 Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ bezpiecznika Cartridge, Glass
Odporność na zimno DC 5.66 Ohms Aktualna ocena 250mA
Kolor - Zdolność @ Napięcie znamionowe 35A