BK/C515-3.5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/C515-3.5-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BK/C515-3.5-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FUSE GLASS 3.5A 125VAC 2AG
Arkusze danych: BK/C515-3.5-R.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BK/C515-3.5-R
Part Number BK/C515-3.5-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 3.5A 125VAC 2AG Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 103853 pcs Arkusz danych BK/C515-3.5-R.pdf
Napięcie znamionowe - AC 125V Rozmiar / Wymiar 0.217" Dia x 0.598" L (5.50mm x 15.20mm)
Seria C515 Czas odpowiedzi Slow
Opakowania Bulk Package / Case 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Inne nazwy 283-2641
BK-C515-3-5-R
BK/C515-3.5R
BK/C5153.5R
C515-3.5-R
C515-3.5R
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t 149.279 Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ bezpiecznika Cartridge, Glass
Odporność na zimno DC 0.028 Ohms Aktualna ocena 3.5A
Kolor - Zdolność @ Napięcie znamionowe 400A