B1860-2R5107-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
B1860-2R5107-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B1860-2R5107-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu CAP 100F -20% +80% 2.5V T/H
Arkusze danych: B1860-2R5107-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B1860-2R5107-R
Part Number B1860-2R5107-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis CAP 100F -20% +80% 2.5V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4531 pcs Arkusz danych B1860-2R5107-R.pdf
Napięcie - znamionowe 2.5V Tolerancja -20%, +80%
Zakończenie PC Pins Rozmiar / Wymiar 0.728" Dia (18.50mm)
Seria PowerStor B Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 283-2824
B1860-2R5107-R-ND
temperatura robocza -25°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 2.382" (60.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 20 mOhm @ 1kHz
szczegółowy opis 100F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 20 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C Pojemność 100F
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B18AB
B18AB
Producenci: NKK Switches
Opis: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
Na stanie: 37630 pcs
Pobieranie:
RFQ
B18AV1
B18AV1
Producenci: NKK Switches
Na stanie: 20248 pcs
Pobieranie: B18AV1.pdf
RFQ
B1840-2R5506
B1840-2R5506
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: CAP 50F -20% +80% 2.5V T/H
Pobieranie: B1840-2R5506.pdf
B18AH
B18AH
Pobieranie: B18AH.pdf
B18A1P
B18A1P
Pobieranie: B18A1P.pdf
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: CAP 33F -20% +80% 2.5V T/H
Pobieranie: B1835-2R5336.pdf
B18AP
B18AP