B1325-2R5106-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
B1325-2R5106-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B1325-2R5106-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu CAP 10F -20% +80% 2.5V T/H
Arkusze danych: B1325-2R5106-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B1325-2R5106-R
Part Number B1325-2R5106-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis CAP 10F -20% +80% 2.5V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5098 pcs Arkusz danych B1325-2R5106-R.pdf
Napięcie - znamionowe 2.5V Tolerancja -20%, +80%
Zakończenie PC Pins Rozmiar / Wymiar 0.531" Dia (13.50mm)
Seria PowerStor B Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 283-2782
temperatura robocza -25°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.118" (28.40mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 60 mOhm @ 1kHz
szczegółowy opis 10F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 60 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C Pojemność 10F
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B1323S
B1323S
Producenci: Laird Technologies - Antennas
Opis: RF ANT 153MHZ WHIP STR NMO BASE
Na stanie: 2762 pcs
Pobieranie: B1323S.pdf
RFQ
B132SCO
B132SCO
Opis: ACCY REPLACEMENT COIL B132
Na stanie: 3295 pcs
Pobieranie:
RFQ
B1325-2R5106
B1325-2R5106
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: CAP 10F -20% +80% 2.5V T/H
Pobieranie: B1325-2R5106.pdf
B1323
B1323
Pobieranie: B1323.pdf
B1323R
B1323R
Pobieranie: B1323R.pdf
B132R
B132R
Opis: RF ANT 328MHZ WHIP STR NMO BASE
Pobieranie: B132R.pdf
Producenci: Tripp Lite
Opis: REMOTE EXTENDER CAT5/6 700FT
Pobieranie: B136-100.pdf
B1323CO
B1323CO
Opis: ACCY REPLACEMENT COIL B1323
Pobieranie:
B132S
B132S
Opis: RF ANT 328MHZ WHIP STR NMO 21"