7.2WFNHO63
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 7.2WFNHO63
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FUSE 7.2KV 63A 3" MOTOR START
Arkusze danych: 7.2WFNHO63.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 98 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 98 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 7.2WFNHO63
Part Number 7.2WFNHO63 Producent Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 7.2KV 63A 3" MOTOR START Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 98 pcs Arkusz danych 7.2WFNHO63.pdf
Napięcie znamionowe - AC 7.2kV Rozmiar / Wymiar 2.992" Dia x 15.866" L (76.00mm x 403.00mm)
Seria - Czas odpowiedzi -
Opakowania Bulk Package / Case Fuse Link
Inne nazwy 7-2WFNHO63 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Holder Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t 1900 Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ bezpiecznika Cartridge
cechy - Odporność na zimno DC 10.4 mOhms
Aktualna ocena 63A Klasa -