PWR220T-20-R200F
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR220T-20-R200F Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PWR220T-20-R200F
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu RES 0.2 OHM 20W 1% TO220
Arkusze danych: PWR220T-20-R200F.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PWR220T-20-R200F
Part Number PWR220T-20-R200F Producent Bourns, Inc.
Opis RES 0.2 OHM 20W 1% TO220 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 48692 pcs Arkusz danych PWR220T-20-R200F.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220-2 Rozmiar / Wymiar 0.398" L x 0.157" W (10.10mm x 4.00mm)
Seria PWR220T-20 Tryb panel 200 mOhms
Moc (W) 20W Opakowania Tube
Package / Case TO-220-2 Inne nazwy PWR220T20R200F
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.575" (14.60mm)
cechy Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 200 mOhms ±1% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film Kompozycja Thick Film