PVM4A103C01R00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVM4A103C01R00 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PVM4A103C01R00
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu TRIMMER 10K OHM 0.1W J LEAD TOP
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje PVM4A103C01R00
Part Number PVM4A103C01R00 Producent Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 10K OHM 0.1W J LEAD TOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4522 pcs Arkusz danych
Tolerancja ±25% Termination Style J Lead
Współczynnik temperaturowy ±250ppm/°C Rozmiar / Wymiar Rectangular - 0.185" x 0.157" Face x 0.079" H (4.70mm x 4.00mm x 2.00mm)
Seria PVM4 Materiał rezystancyjne Cermet
Tryb panel 10 kOhms Moc (W) 0.1W, 1/10W
Opakowania Cut Tape (CT) Inne nazwy 490-6997-1
Liczba zwojów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis 10 kOhms 0.1W, 1/10W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Typ regulacji Top Adjustment