PM20S-R039M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PM20S-R039M
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu FIXED IND 39NH 530MA 240 MOHM
Arkusze danych: PM20S-R039M.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje PM20S-R039M
Part Number PM20S-R039M Producent Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 39NH 530MA 240 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5596 pcs Arkusz danych PM20S-R039M.pdf
Rodzaj Molded Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Zastawianie Shielded Seria PM20S
oceny - P @ Częstotliwość 40 @ 50MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1210 (3225 Metric)
Inne nazwy PM20SR039M temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 50MHz Indukcyjność 39nH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.087" (2.20mm) Częstotliwość - samorezonansowa 1GHz
szczegółowy opis 39nH Shielded Molded Inductor 530mA 240 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Aktualna ocena 530mA Obecny - Nasycenie -