MF-RX160/72-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX160/72-2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MF-RX160/72-2
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu PTC RESET FUSE 72V 1.6A RADIAL
Arkusze danych: MF-RX160/72-2.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MF-RX160/72-2
Part Number MF-RX160/72-2 Producent Bourns, Inc.
Opis PTC RESET FUSE 72V 1.6A RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 231883 pcs Arkusz danych MF-RX160/72-2.pdf
Napięcie - Max 72V Rodzaj Polymeric
Czas Trip 11.4s Grubość (maks) -
Rozmiar / Wymiar 0.642" L x 0.122" W (16.30mm x 3.10mm) Seria Multifuse®, MF-RX/72
Odporność - post Trip (R1) (maks.) 220 mOhms Odporność - początkowa (Ri) (min) 90 mOhms
oceny - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Disc Inne nazwy MF-RX160/72-2CT
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 5 Weeks
Główny odstęp 0.201" (5.10mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.839" (21.30mm) szczegółowy opis Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 1.6A Ih Through Hole Radial, Disc
Obecny - Trip (It) 3.2A Obecny - Max 40A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 1.6A Zatwierdzenia cURus, TUV