MF-R015/600-B-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-R015/600-B-2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MF-R015/600-B-2
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu PTC RESET FUSE 250V 150MA RADIAL
Arkusze danych: MF-R015/600-B-2.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MF-R015/600-B-2
Part Number MF-R015/600-B-2 Producent Bourns, Inc.
Opis PTC RESET FUSE 250V 150MA RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4663 pcs Arkusz danych MF-R015/600-B-2.pdf
Napięcie - Max 250V (600V Int) Rodzaj Polymeric
Czas Trip 5s Grubość (maks) -
Rozmiar / Wymiar 0.532" L x 0.236" W (13.50mm x 6.00mm) Seria Multifuse®, MF-R/600
Odporność - post Trip (R1) (maks.) 22 Ohms Odporność - początkowa (Ri) (min) 9 Ohms
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Disc temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.496" (12.60mm) szczegółowy opis Polymeric PTC Resettable Fuse 250V (600V Int) 150mA Ih Through Hole Radial, Disc
Obecny - Trip (It) 300mA Obecny - Max 3A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 150mA Zatwierdzenia cURus, TUV