CST0612-FC-R001E
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CST0612-FC-R001E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CST0612-FC-R001E
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu RES 0.001 OHM 1% 1W 0612
Arkusze danych: 1.CST0612-FC-R001E.pdf2.CST0612-FC-R001E.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CST0612-FC-R001E
Part Number CST0612-FC-R001E Producent Bourns, Inc.
Opis RES 0.001 OHM 1% 1W 0612 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 239873 pcs Arkusz danych 1.CST0612-FC-R001E.pdf2.CST0612-FC-R001E.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0612 Rozmiar / Wymiar 0.120" L x 0.065" W (3.05mm x 1.65mm)
Seria CST Tryb panel 1 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Original-Reel®
Package / Case Nonstandard Inne nazwy CST0612-FC-R001EDKR
temperatura robocza -55°C ~ 170°C Liczba zakończeń 4
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.033" (0.85mm)
cechy Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Nonstandard Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element Kompozycja Metal Element