CRM2010-FZ-R082ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRM2010-FZ-R082ELF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CRM2010-FZ-R082ELF
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu RES 0.082 OHM 1% 1W 2010
Arkusze danych: CRM2010-FZ-R082ELF.pdf
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CRM2010-FZ-R082ELF
Part Number CRM2010-FZ-R082ELF Producent Bourns, Inc.
Opis RES 0.082 OHM 1% 1W 2010 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 270912 pcs Arkusz danych CRM2010-FZ-R082ELF.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±150ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2010 Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Seria CRM2010 Tryb panel 82 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2010 (5025 Metric) Inne nazwy CRM2010-FZ-R082ELF-ND
CRM2010-FZ-R082ELFTR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 82 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film