CRM1206-FX-R470ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRM1206-FX-R470ELF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CRM1206-FX-R470ELF
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu RES 0.47 OHM 1% 1/2W 1206
Arkusze danych: CRM1206-FX-R470ELF.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CRM1206-FX-R470ELF
Part Number CRM1206-FX-R470ELF Producent Bourns, Inc.
Opis RES 0.47 OHM 1% 1/2W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 458673 pcs Arkusz danych CRM1206-FX-R470ELF.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Seria CRM1206 Tryb panel 470 mOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 470 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film