CRL1206-JW-R330ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRL1206-JW-R330ELF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CRL1206-JW-R330ELF
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu RES 0.33 OHM 5% 1/4W 1206
Arkusze danych: CRL1206-JW-R330ELF.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CRL1206-JW-R330ELF
Part Number CRL1206-JW-R330ELF Producent Bourns, Inc.
Opis RES 0.33 OHM 5% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1867025 pcs Arkusz danych CRL1206-JW-R330ELF.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria CRL Tryb panel 330 mOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film