CRL0603-FW-R200ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRL0603-FW-R200ELF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CRL0603-FW-R200ELF
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu RES 0.2 OHM 1% 1/10W 0603
Arkusze danych: CRL0603-FW-R200ELF.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CRL0603-FW-R200ELF
Part Number CRL0603-FW-R200ELF Producent Bourns, Inc.
Opis RES 0.2 OHM 1% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1461552 pcs Arkusz danych CRL0603-FW-R200ELF.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria CRL Tryb panel 200 mOhms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 200 mOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film