CRF0805-FZ-R005ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRF0805-FZ-R005ELF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CRF0805-FZ-R005ELF
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu RES 0.005 OHM 1% 1/2W 0805
Arkusze danych: CRF0805-FZ-R005ELF.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CRF0805-FZ-R005ELF
Part Number CRF0805-FZ-R005ELF Producent Bourns, Inc.
Opis RES 0.005 OHM 1% 1/2W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 829834 pcs Arkusz danych CRF0805-FZ-R005ELF.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria CRF Tryb panel 5 mOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) Inne nazwy CRF0805-FZ-R005ELF-ND
CRF0805-FZ-R005ELFTR
temperatura robocza -55°C ~ 170°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.032" (0.80mm)
cechy Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 5 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element Kompozycja Metal Element