CRA2010-FZ-R020ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRA2010-FZ-R020ELF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CRA2010-FZ-R020ELF
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu RES 0.02 OHM 1% 1W 2010
Arkusze danych: CRA2010-FZ-R020ELF.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje CRA2010-FZ-R020ELF
Part Number CRA2010-FZ-R020ELF Producent Bourns, Inc.
Opis RES 0.02 OHM 1% 1W 2010 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4544 pcs Arkusz danych CRA2010-FZ-R020ELF.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±75ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2010 Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Seria CRA2010 Tryb panel 20 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2010 (5025 Metric) Inne nazwy CRA2010-FZ-R020ELFTR
CRA2010FZR020ELF
temperatura robocza -55°C ~ 170°C Liczba zakończeń 2
Wysokość - Siedzą (Max) 0.032" (0.80mm) cechy Current Sense, Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 20 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Element