CMH322522-R22ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CMH322522-R22ML Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CMH322522-R22ML
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu FIXED IND 220NH 450MA 320 MOHM
Arkusze danych: CMH322522-R22ML.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CMH322522-R22ML
Part Number CMH322522-R22ML Producent Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 220NH 450MA 320 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 344145 pcs Arkusz danych CMH322522-R22ML.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Zastawianie Shielded Seria CMH322522
oceny - P @ Częstotliwość 30 @ 25.2MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1210 (3225 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Ferrite
Częstotliwość indukcyjności - test 25.2MHz Indukcyjność 220nH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.094" (2.40mm) Częstotliwość - samorezonansowa 350MHz
szczegółowy opis 220nH Shielded Wirewound Inductor 450mA 320 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max
Aktualna ocena 450mA Obecny - Nasycenie -