CD214B-R2400
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214B-R2400 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CD214B-R2400
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu DIODE GEN PURP 400V 2A SMB
Arkusze danych: CD214B-R2400.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
12000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CD214B-R2400
Part Number CD214B-R2400 Producent Bourns, Inc.
Opis DIODE GEN PURP 400V 2A SMB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 737268 pcs Arkusz danych CD214B-R2400.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1V @ 1A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 400V
Dostawca urządzeń Pakiet SMB (DO-214AA) Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case DO-214AA, SMB Temperatura pracy - złącze -65°C ~ 175°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ diody Standard szczegółowy opis Diode Standard 400V 2A Surface Mount SMB (DO-214AA)
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 5µA @ 400V Obecny - Średnia Spirytus (Io) 2A
Pojemność @ VR F 25pF @ 4V, 1MHz