CD214A-R1400
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214A-R1400 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CD214A-R1400
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu DIODE GEN PURP 400V 1A DO214AC
Arkusze danych: CD214A-R1400.pdf
15000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CD214A-R1400
Part Number CD214A-R1400 Producent Bourns, Inc.
Opis DIODE GEN PURP 400V 1A DO214AC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1199722 pcs Arkusz danych CD214A-R1400.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1V @ 1A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 400V
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AC (SMA) Prędkość Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case DO-214AC, SMA Temperatura pracy - złącze -65°C ~ 175°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ diody Standard szczegółowy opis Diode Standard 400V 1A Surface Mount DO-214AC (SMA)
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 5µA @ 400V Obecny - Średnia Spirytus (Io) 1A
Pojemność @ VR F 12pF @ 4V, 1MHz