74F225AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 74F225AI
Producent / marka: Bourns, Inc.
Opis produktu FIXED IND 22UH 500MA 2 OHM TH
Arkusze danych: 74F225AI.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje 74F225AI
Part Number 74F225AI Producent Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 22UH 500MA 2 OHM TH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4632 pcs Arkusz danych 74F225AI.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm)
Zastawianie Unshielded Seria 74F
oceny - P @ Częstotliwość 85 @ 2.52MHz
Opakowania Bulk Package / Case Axial
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń Iron
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.52MHz
Indukcyjność 22µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 28MHz szczegółowy opis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 2 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max Aktualna ocena 500mA