FI4M036L2A
FI4M036L2A
Producenci: Belden
Opis: FI OM4 M_D 36F LSZH AQ_JKT
Na stanie: 10905 pcs
Pobieranie:
RFQ
FI4M036P1A
FI4M036P1A
Producenci: Belden
Opis: FI OM4 UM_D 36F OFNP AQ_JKT
Na stanie: 9521 pcs
Pobieranie:
RFQ
FI4M036P1N
FI4M036P1N
Opis: FI OM4 UM_D 36F OFNP BK_JKT
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...