VBF404-75
BelBel
Bel
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: VBF404-75
Producent / marka: Bel
Opis produktu CONN BNC JACK 75 OHM SMD
Arkusze danych:
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje VBF404-75
Part Number VBF404-75 Producent Bel
Opis CONN BNC JACK 75 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 8374 pcs Arkusz danych
Zakończenie Osłony - Seria -
Opakowania Bulk temperatura robocza -
Liczba portów 1 Rodzaj mocowania -
element mocowania - Cykle krycia -
Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks Insertion Loss -
Stopień ochrony - zawiera -
Impedancja 75 Ohm Kolor obudowy -
cechy - mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
Materiał dielektryka - szczegółowy opis BNC Connector Jack, Female Socket 75 Ohm
Contact Termination - Typ złącza Jack, Female Socket
Style Connector BNC Platerowanie kontaktu centralnego -
Środkowy materiał styku - Grupa Cable -
Body Material - Wykończenie ciała -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
VBF212
VBF212
Producenci: Bel
Opis: CONN BNC R/A
Na stanie: 8005 pcs
Pobieranie:
RFQ
VBF201-75
VBF201-75
Producenci: Bel
Opis: CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB
Na stanie: 9469 pcs
Pobieranie: VBF201-75.pdf
RFQ
VBF211
VBF211
Opis: CONN BNC JACK R/A 50 OHM PCB
Pobieranie: VBF211.pdf
Opis: CONN BNC JACK 75 OHM
Pobieranie:
VBF301
VBF301
Opis: CONN BNC JACK SOLDER
VBF404
VBF404
Opis: CONN BNC JACK SMD
VBFIM/SET
VBFIM/SET
Opis: CONN NUT WASHER FOR BNC/TNC JACK
Pobieranie: VBFIM/SET.pdf
Pobieranie: VBF211-75.pdf
Opis: CONN BNC JACK SMD
VBF302
VBF302
Opis: CONN BNC
VBF402
VBF402
VBF202
VBF202
Opis: CONN BNC R/A
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...