SCX114-201
BelBel
SCX114-201 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCX114-201
Producent / marka: Bel
Opis produktu INDUCT ARRAY 2 COIL 200UH SMD
Arkusze danych: SCX114-201.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SCX114-201
Part Number SCX114-201 Producent Bel
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 200UH SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5121 pcs Arkusz danych SCX114-201.pdf
Tolerancja ±20% Rozmiar / Wymiar 0.461" L x 0.461" W (11.70mm x 11.70mm)
Zastawianie Unshielded Seria SCX114
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Nonstandard temperatura robocza -
Liczba zwojów 2 Rodzaj mocowania Surface Mount
Indukcyjność - połączone szeregowo 793.65µH Indukcyjność - połączone równolegle 200µH
Wysokość 0.217" (5.50mm) szczegółowy opis Unshielded 2 Coil Inductor Array 793.65µH Inductance - Connected in Series 200µH Inductance - Connected in Parallel 1.208 Ohm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 360mA Nonstandard
Oporność DC (DCR) - Seria 4.831 Ohm Max Opór DC (DCR) - równoległy 1.208 Ohm Max
Current Rating - Seria 180mA Współczynnik natężenia prądu - równoległy 360mA