SCRH74B-820
BelBel
SCRH74B-820 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH74B-820
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 82UH 610MA 430 MOHM
Arkusze danych: SCRH74B-820.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH74B-820
Part Number SCRH74B-820 Producent Bel
Opis FIXED IND 82UH 610MA 430 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 149591 pcs Arkusz danych SCRH74B-820.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH74B
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz Indukcyjność 82µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.177" (4.50mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 82µH Shielded Inductor 610mA 430 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 430 mOhm Max
Aktualna ocena 610mA Obecny - Nasycenie 610mA