SCRH73B-470
BelBel
SCRH73B-470 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH73B-470
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 47UH 760MA 360 MOHM
Arkusze danych: SCRH73B-470.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH73B-470
Part Number SCRH73B-470 Producent Bel
Opis FIXED IND 47UH 760MA 360 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 171835 pcs Arkusz danych SCRH73B-470.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH73B
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz Indukcyjność 47µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.138" (3.50mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 47µH Shielded Inductor 760mA 360 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 360 mOhm Max
Aktualna ocena 760mA Obecny - Nasycenie 760mA