SCRH6D38-5R0
BelBel
SCRH6D38-5R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH6D38-5R0
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 5UH 2.9A 26 MOHM SMD
Arkusze danych: SCRH6D38-5R0.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH6D38-5R0
Part Number SCRH6D38-5R0 Producent Bel
Opis FIXED IND 5UH 2.9A 26 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 195036 pcs Arkusz danych SCRH6D38-5R0.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH6D38
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 10kHz Indukcyjność 5µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.157" (4.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 5µH Shielded Inductor 2.9A 26 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 26 mOhm Max
Aktualna ocena 2.9A Obecny - Nasycenie 2.9A