SCRH6D28-470
BelBel
SCRH6D28-470 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH6D28-470
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 47UH 800MA 238 MOHM
Arkusze danych: SCRH6D28-470.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH6D28-470
Part Number SCRH6D28-470 Producent Bel
Opis FIXED IND 47UH 800MA 238 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 177159 pcs Arkusz danych SCRH6D28-470.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH6D28
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 595-1499-2
SCRH6D28-470M
SCRH6D28470
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 10kHz
Indukcyjność 47µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.118" (3.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 47µH Shielded Inductor 800mA 238 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 238 mOhm Max Aktualna ocena 800mA
Obecny - Nasycenie 800mA