SCRH64-560
BelBel
SCRH64-560 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH64-560
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 56UH 850MA 560 MOHM
Arkusze danych: SCRH64-560.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH64-560
Part Number SCRH64-560 Producent Bel
Opis FIXED IND 56UH 850MA 560 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 157741 pcs Arkusz danych SCRH64-560.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.280" L x 0.256" W (7.10mm x 6.50mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH64
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz Indukcyjność 56µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.197" (5.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 56µH Shielded Inductor 850mA 560 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 560 mOhm Max
Aktualna ocena 850mA Obecny - Nasycenie 580mA