SCRH62B-7R1
BelBel
SCRH62B-7R1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH62B-7R1
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 7.1UH 1.53A 110 MOHM
Arkusze danych: SCRH62B-7R1.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH62B-7R1
Part Number SCRH62B-7R1 Producent Bel
Opis FIXED IND 7.1UH 1.53A 110 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5741 pcs Arkusz danych SCRH62B-7R1.pdf
Rodzaj - Tolerancja -20%, +40%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.256" L x 0.252" W (6.50mm x 6.40mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH62B
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 7.1µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.126" (3.20mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 7.1µH Shielded Inductor 1.53A 110 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max Aktualna ocena 1.53A
Obecny - Nasycenie 1.22A