SCRH5D18-220
BelBel
SCRH5D18-220 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH5D18-220
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 22UH 1A 290 MOHM SMD
Arkusze danych: SCRH5D18-220.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH5D18-220
Part Number SCRH5D18-220 Producent Bel
Opis FIXED IND 22UH 1A 290 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 220765 pcs Arkusz danych SCRH5D18-220.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH5D18
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 595-1477-2
SCRH5D18-220M
SCRH5D18220
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 10kHz
Indukcyjność 22µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.079" (2.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 22µH Shielded Inductor 1A 290 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max Aktualna ocena 1A
Obecny - Nasycenie 800mA