SCRH127B-100
BelBel
SCRH127B-100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH127B-100
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 10UH 5.67A 21.6 MOHM
Arkusze danych: SCRH127B-100.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH127B-100
Part Number SCRH127B-100 Producent Bel
Opis FIXED IND 10UH 5.67A 21.6 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 98290 pcs Arkusz danych SCRH127B-100.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH127B
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 10µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 10µH Shielded Inductor 5.67A 21.6 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 21.6 mOhm Max
Aktualna ocena 5.67A Obecny - Nasycenie 5.4A