SCRH127-330
BelBel
SCRH127-330 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH127-330
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 33UH 3.24A 64.8 MOHM
Arkusze danych: SCRH127-330.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH127-330
Part Number SCRH127-330 Producent Bel
Opis FIXED IND 33UH 3.24A 64.8 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 123546 pcs Arkusz danych SCRH127-330.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH127
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 595-1451-2
SCRH127-330M
SCRH127330
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 33µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 33µH Shielded Inductor 3.24A 64.8 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 64.8 mOhm Max Aktualna ocena 3.24A
Obecny - Nasycenie 3A