SCRH123-220
BelBel
SCRH123-220 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH123-220
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 22UH 2.16A 120 MOHM
Arkusze danych: SCRH123-220.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH123-220
Part Number SCRH123-220 Producent Bel
Opis FIXED IND 22UH 2.16A 120 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 124223 pcs Arkusz danych SCRH123-220.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH123
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 22µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.150" (3.80mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 22µH Shielded Inductor 2.16A 120 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Aktualna ocena 2.16A Obecny - Nasycenie 3.5A