SCRH105RY-560
BelBel
SCRH105RY-560 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH105RY-560
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 56UH 2A 149 MOHM SMD
Arkusze danych: SCRH105RY-560.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH105RY-560
Part Number SCRH105RY-560 Producent Bel
Opis FIXED IND 56UH 2A 149 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 121018 pcs Arkusz danych SCRH105RY-560.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH105RY
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 56µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.201" (5.10mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 56µH Shielded Inductor 2A 149 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 149 mOhm Max
Aktualna ocena 2A Obecny - Nasycenie 1.9A