SCRH105RY-221
BelBel
SCRH105RY-221 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH105RY-221
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 220UH 930MA 500 MOHM
Arkusze danych: SCRH105RY-221.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH105RY-221
Part Number SCRH105RY-221 Producent Bel
Opis FIXED IND 220UH 930MA 500 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 119918 pcs Arkusz danych SCRH105RY-221.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH105RY
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 220µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.201" (5.10mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 220µH Shielded Inductor 930mA 500 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max
Aktualna ocena 930mA Obecny - Nasycenie 940mA