SCRH105A-2R5
BelBel
SCRH105A-2R5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH105A-2R5
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 2.5UH 9A 11 MOHM SMD
Arkusze danych: SCRH105A-2R5.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH105A-2R5
Part Number SCRH105A-2R5 Producent Bel
Opis FIXED IND 2.5UH 9A 11 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 115971 pcs Arkusz danych SCRH105A-2R5.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH105A
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 2.5µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 2.5µH Shielded Inductor 9A 11 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max
Aktualna ocena 9A Obecny - Nasycenie 9.6A