SCRH103R-390
BelBel
SCRH103R-390 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH103R-390
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 39UH 1.32A 268 MOHM
Arkusze danych: SCRH103R-390.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH103R-390
Part Number SCRH103R-390 Producent Bel
Opis FIXED IND 39UH 1.32A 268 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 133886 pcs Arkusz danych SCRH103R-390.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH103R
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 39µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.122" (3.10mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 39µH Shielded Inductor 1.32A 268 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 268 mOhm Max
Aktualna ocena 1.32A Obecny - Nasycenie 1.32A