SCRH1035R-820
BelBel
SCRH1035R-820 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH1035R-820
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 82UH 1.28A 337 MOHM
Arkusze danych: SCRH1035R-820.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH1035R-820
Part Number SCRH1035R-820 Producent Bel
Opis FIXED IND 82UH 1.28A 337 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 140251 pcs Arkusz danych SCRH1035R-820.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH1035R
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 82µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.122" (3.10mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 82µH Shielded Inductor 1.28A 337 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 337 mOhm Max
Aktualna ocena 1.28A Obecny - Nasycenie 1.28A