SCRH1035R-390
BelBel
SCRH1035R-390 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH1035R-390
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 39UH 1.6A 184 MOHM SMD
Arkusze danych: SCRH1035R-390.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH1035R-390
Part Number SCRH1035R-390 Producent Bel
Opis FIXED IND 39UH 1.6A 184 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 163423 pcs Arkusz danych SCRH1035R-390.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH1035R
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 39µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.122" (3.10mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 39µH Shielded Inductor 1.6A 184 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 184 mOhm Max
Aktualna ocena 1.6A Obecny - Nasycenie 1.6A