SCR74B-220
BelBel
SCR74B-220 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCR74B-220
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 22UH 2.18A 130 MOHM
Arkusze danych: SCR74B-220.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCR74B-220
Part Number SCR74B-220 Producent Bel
Opis FIXED IND 22UH 2.18A 130 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 115950 pcs Arkusz danych SCR74B-220.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.327" L x 0.295" W (8.30mm x 7.50mm)
Zastawianie Shielded Seria SCR74B
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 2.52kHz Indukcyjność 22µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.197" (5.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 22µH Shielded Inductor 2.18A 130 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Aktualna ocena 2.18A Obecny - Nasycenie 1.12A