SCR63B-330
BelBel
SCR63B-330 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCR63B-330
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 33UH 890MA 410 MOHM
Arkusze danych: SCR63B-330.pdf
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCR63B-330
Part Number SCR63B-330 Producent Bel
Opis FIXED IND 33UH 890MA 410 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 139936 pcs Arkusz danych SCR63B-330.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.256" L x 0.232" W (6.50mm x 5.90mm)
Zastawianie Shielded Seria SCR63B
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 2.52MHz Indukcyjność 33µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.138" (3.50mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 33µH Shielded Inductor 890mA 410 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 410 mOhm Max
Aktualna ocena 890mA Obecny - Nasycenie 610mA