SCPS6430-047
BelBel
Bel
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCPS6430-047
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 47NH 30A 0.26 MOHM SMD
Arkusze danych: SCPS6430-047.pdf
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCPS6430-047
Part Number SCPS6430-047 Producent Bel
Opis FIXED IND 47NH 30A 0.26 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 141840 pcs Arkusz danych SCPS6430-047.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
Zastawianie Shielded Seria SCPS6430
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 1MHz Indukcyjność 47nH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.126" (3.20mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 47nH Shielded Inductor 30A 0.26 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.26 mOhm Max
Aktualna ocena 30A Obecny - Nasycenie 42A
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SCPND5
SCPND5
Producenci: Semtech
Opis: ASSY DOUBLER 5KV 2.75A STD REC
Na stanie: 50 pcs
Pobieranie: SCPND5.pdf
RFQ
SCPNP5
SCPNP5
Producenci: Semtech
Opis: ASSY DOUBLER 5.5A 5KV STD REC