SCPH73-221
BelBel
SCPH73-221 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCPH73-221
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 220UH 430MA 1.7 OHM
Arkusze danych: SCPH73-221.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCPH73-221
Part Number SCPH73-221 Producent Bel
Opis FIXED IND 220UH 430MA 1.7 OHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 173410 pcs Arkusz danych SCPH73-221.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
Zastawianie Shielded Seria SCPH73
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz Indukcyjność 220µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.142" (3.60mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 220µH Shielded Inductor 430mA 1.7 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max
Aktualna ocena 430mA Obecny - Nasycenie 300mA