SCMS5D14-1R2
BelBel
Bel
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCMS5D14-1R2
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 1.2UH 3.2A 38 MOHM SMD
Arkusze danych: SCMS5D14-1R2.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCMS5D14-1R2
Part Number SCMS5D14-1R2 Producent Bel
Opis FIXED IND 1.2UH 3.2A 38 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 140757 pcs Arkusz danych SCMS5D14-1R2.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Zastawianie Shielded Seria SCMS5D14
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 1.2µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.059" (1.50mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 1.2µH Shielded Inductor 3.2A 38 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 38 mOhm Max
Aktualna ocena 3.2A Obecny - Nasycenie 3.1A